Anıtkabir Resmi Ziyaretimiz

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde, 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmıştır.
Bu özel günü kutlamak üzere Milli Teknoloji Hamlesi/Mühendislik Kampı vesilesiyle 30 Ağustos günü atamızın huzurundaydık.

Tüm zorluklara rağmen aziz milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içerisinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Bu toprakları kanları ile sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Anıtkabir’e düzenlediğimiz resmi ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin Adıgüzel konuşmalarını gerçekleştirmiştir. Türk Mühendislerinin üzerine düşen görevlerin farkında olduğunu belirten Adıgüzel, ‘Ulusumuza ve insanlığa hizmet etmeye bir kez daha huzurunuzda söz veriyoruz.’ cümleleri ile sözünü tamamlamıştır. Anıtkabir özel defterini de imzalayan Adıgüzel önderliğinde mozeleye çiçek bıraktık.
Tüm İstiklal kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...