Ankara’da Stratejik Planlama Toplantısı Yapıldı

Derneğimiz adına faaliyetlerde bulunan direktörlerimiz, üniversite temsilcilerimiz ve üyelerimizle 30 Ağustos 2018 tarihinde ANKARA Kampımızda Stratejik Planlama Toplantısı gerçekleştirdik.
Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferi’nin 96. yıldönümünde(30 Ağustos) başlayan ve 1 Eylül’e kadar devam eden Ankara Kampımızda, öncelikle ordumuzun elde ettiği zaferi gururla kutladık.
Stratejik Planlama Toplantısı’nda üyelik, kariyer(iş ve staj), eğitim, proje, kamp  konu başlıkları üzerinde durulmuştur.
Kariyer Birimimiz üyelerimize iş ve staj imkanlarını daha hızlı şekilde sunabilmek için veri tabanını oluşturarak çalışmalarına devam etmektedir.
Eğitim Birimimiz talep edilen eğitimleri ile takipçilerimize hizmet etmeye devam edecektir.
Projelerimize, kamplarımıza yeni dönemde de daha aktif şekilde devam edeceğiz.
Cumhuriyetimizi medeniyetler seviyesine çıkarmanın bilimden, teknolojiden geçtiğini bilerek üzerimize düşen görevlerin farkındalığıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Etkinliğimize katılım gösteren ve değerli fikirlerini bizimle paylaşan tüm direktörlerimize, üniversite temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...