DİNAMİKLER 2018’de Yerimizi Aldık

İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) tarafından düzenlenen   Dinamikler 2018  19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 12 – 13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Oteli’nde gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Temsilcimiz Sn. Abdulsamed Demir, derneğimiz adına katılım göstererek, farklı sektörlerin nabzını tuttular.

Kongre kapsamında ayrıca 11 Nisan 2018 tarihinde Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 14 Nisan 2018 tarihinde ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer aldığı 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleştirildi.
Farklı sektörlerden 300’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticinin katıldığı ve 12 genel/paralel oturumun gerçekleştirildiği kongrede, 40’ın üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...