DİNAMİKLER 2019

Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen Dinamikler 2019, 20. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 11 – 12 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otel’de gerçekleştirilecek.
  Kongre kapsamında, 13 Nisan 2019 tarihinde ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer alacağı 3. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleştirilecek.
  Farklı sektörlerden birçok proje yöneticisi ve üst düzey yöneticinin katılacağı ve çeşitli genel/paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 30’un üzerinde seçkin konuşmacı; iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi, bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.
  Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre, çalıştay ve zirve hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.
  Güçlü marka destekleriyle gerçekleştirilecek olan Dinamikler 2019 | 20. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 3. İnşaat Yönetimi Zirvesi’nde sen de yerini al.

İlgili Yazılar

Online Kariyer Fuarı

  Kariyer basamaklarını çıkmaya bugün başla! 8 – 9 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan Kariyer Günleri’ne katılarak, onlarca ş...