Dünya Otomotiv Konferansı WAC 2018’e Katılım Sağladık

Partneri olarak katılım sağladığımız ve 2018 üretim trendleri, dijitalleşme, Endüstri 4.0, robotlaşma, elektrikli-sürücüsüz araçlar ön başlıkları ile sektöre yön veren ana üretici-tedarikçi firmaları, kamu kurumlarını, STK’ları bir araya getiren WAC 2018’de yerimizi aldık.
Otomotiv ve teknoloji gündemini belirlemek ve fark yaratmak için gerçekleştirilen Dünya Otomotiv Konferansı’na Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Fatih Doğan ve Kurumsal İletişim Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun katılım sağladılar.
Konferans içerisinde gerçekleşen yuvarlak masa toplantılarından Numesys İleri Mühendislik Hizmetleri A.Ş.’nın oturum başkanı olduğu Dişli Sistemleri Çözümlerinde Dünya Çapındaki Trendleri Yakalamak için Niş Yazılım kullanımı, İTÜ Arı Teknokent’e Bağlı İleri Araç Teknolojisi Kümelenmesinin oturum başkanı olduğu İleri Araç Teknolojilerinde İş Birliği Fırsatları toplantılarına katılım sağladık. Otomotivde Kadınlar: Gelecek Nesiller İçin Öğrenilen Dersler ve Tavsiyeler toplantısında da Kurumsal İletişim Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun katılım gösterdiler.
Konferansta sektörün nabzını tutan Sn. Doğan ve Sn. Altun’un gerçekleştirdikleri  görüşmeler neticesinde  dernek olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Diğer çalışmalarımız için takipte kalınız.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...