Düzce Üniversitesi İnovasyon Zirvesi

16 Nisan 2019 tarihinde Düzce Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Topluluğu tarafından “Otomasyon ve İnovasyon Zirvesi 2019” etkinliği Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonu’nda Düzce Üniversitesi temsilcilerimizden Sn. Hüseyin Othan, Sn. Gizem Carlar, Sn. İrem Beyza Yiğit, Sn. Simge Demircan, Sn. Halil Demir, Sn. Yusuf Yıldız önderliğinde gerçekleştirildi.

Etkinlikte, Festo / Müşteri Çözümleri Müdürü Sn. Fikret Kemal Akyüz Endüstri 4.0 hakkında ve kariyer paylaşımında bulundu. Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin Adıgüzel de derneğimizin geçmişten bugüne nasıl geldiğinden, gelecekteki yerimizden, mesleki gereksinimlerinden ve kendi hayat tecrübelerinden bahsetti. Son olarak Adres Patent / Üniversite Projeleri Müdürü Sn. Seval Yılmaz katılım sağladılar ve üniversitedeki öğrencilere gelen projelerden, patent sürecinden ve bu süreçte yaşanılan zorluklardan bahsetti.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...