Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ONLINE INSOURCE YAZILIM SolidWorks Simulation Parça ve Montaj Statik Analiz Eğitimi

15 Mayıs / 10:30 - 12:00

ÜCRETSİZ

Online eğitim kontenjanı sınırlı olup, başvurular değerlendirildikten sonra katılımcılara aşağıda belirtilen tarihlerde mail veya sms yolu ile ulaşılacaktır.

Katılımcıların bilgilendirilmesi: 14 Mayıs 2020

* “Dernek Üyelerimize” öncelik sağlanmaktadır.

Online Eğitim Bilgileri :

Eğitim Tarihi: 15.05.2020 Cuma
Eğitim Saati: 10:30 – 12:00
Eğitim Yeri: Google Meet

NOT:
Bu hizmet sizin için verilmektedir, Lütfen bilgilerinizi doğru giriniz.
Doldurduğunuz formun kopyası tarafınıza mail yoluyla gönderilecektir.

 

EĞİTİME ÖN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

 

Eğitimci Bilgileri :

Eğitimci Adı: Makine Yüksek Mühendisi Onur ALPAY
E-posta: oalpay@insourceyazilim.com

1983 yılında Yalova’da doğdu. Lise öğrenimini Yalova Anadolu Lisesi ve Bursa Anadolu Liselerinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde Lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Teorisi ve Kontrol Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Konstrüksiyon Ana Bilim Dalında Doktora Tez aşamasında Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Onur ALPAY, 2005 yılından beridir Gemi İnşaa, Otomotiv ve Askeri Projelerde Analiz ve Simülasyon tecrübelerini yeni başlayanlar için bu kursta sizlerle paylaşıyor. Sektörde en az bilinen Sonlu Eleman Yapısal analizlerini bugün öğrenmeye başlayarak kendinize bir iyilik yapın. Teorik mühendislik bilgileri ve uygulama örnekleri ile başlayan kurs, parça bazında analizlerin ardından montaj bazında analizler ile tamamlanıyor. Onur ALPAY’ın İstanbul, İzmir ve Konya’da profesyonellere verdiği eğitimlerden derlenmiş bu kurs ile meslektaşlarınız arasında bir kaç adım öne geçeceksiniz. Anlatımı pekiştirmek için mikro eğitim tekniklerine uygun olarak 15dk üzerinde videoların bulunmadığı kursta yüksek kalite ses kaydının yanı sıra hoca görüntüsü de tüm videolarda bulunarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.

Eğitimcimizin tüm kursları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

https://insourceyazilim.com/udemy/

Detaylar

Tarih:
15 Mayıs
Saat:
10:30 - 12:00
Ücret:
ÜCRETSİZ