Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ONLINE Yatırımcı Sunum Eğitimi

11.07.2020 / 17:00 - 18:00

Online eğitim kontenjanı sınırlı olup, başvurular değerlendirildikten sonra katılımcılara aşağıda belirtilen tarihlerde mail veya sms yolu ile ulaşılacaktır.

Katılımcıların bilgilendirilmesi: 10 Temmuz 2020

* “Dernek Üyelerimize” öncelik sağlanmaktadır.

Online Eğitim Bilgileri :

Eğitim Tarihi: 11 Temmuz 2020
Eğitim Saati: 17:00
Eğitim Yeri: Google Meet

** Eğitmen Bilgileri:
Emre Pehlivanlı
İş Geliştirme Sorumlusu / ServisSoft
2013 yılında Işık Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği’ne tam burslu olarak kabul aldı. Hazırlık yılında American Field Service programı ile 1 sene Macaristan’da değişim öğrencisi olarak yer aldıktan sonra mühendislik eğitimine başladı. Bu süreçte Köln Teknik Üniversitesi ve Barselona Teknik Üniversitesi’nde toplamda 1 sene erasmus programı kapsamında eğitim aldı. 2020 yılında lisans eğitimini tamamladı. Tüm öğrencilik hayatı boyunca yurtiçi ve yurtdışında start-up firmalarında farklı pozisyonlarda birçok projede çalıştı.
Bu süreçte robotik sistem tasarımı, proje yönetimi, iş geliştirme kollarında görevler aldı. Hibe almaya hak kazanan TÜBİTAK ve KOSGEB projelerinin hazırlanmasında danışmanlık hizmeti verdi.
Şu anda görev aldığı ServisSoft A.Ş. ile Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi KWORKS, Zeminİstanbul, Boğaziçi Üniversitesi TTO girişim programlarına kabul aldı. Türkiye’de ve yurtdışında yarışma ve etkinliklerde birincilikler elde etti. Girişim süreç içerisinde 125.000 dolar tohum yatırımı aldı ve hızlı büyümesine devam etti.
An itibariyle ServisSoft firmasında Yönetici Ortak ve İş Geliştirme Sorumlusu olarak, Mekatronik Mühendisleri Derneği’nde ise Proje Birim Yöneticisi olarak görev almaktadır.

NOT:
Bu hizmet sizin için verilmektedir, Lütfen bilgilerinizi doğru giriniz.
Doldurduğunuz formun kopyası tarafınıza mail yoluyla gönderilecektir.

 

EĞİTİME ÖN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

Detaylar

Tarih:
11.07.2020
Saat:
17:00 - 18:00