Festo ile Proje Toplantımızı Gerçekleştirdik

İstanbul İl Temsilicliği olarak Festo ile gerçekleştirdiğimiz “Proje Toplantısı” kapsamında Türkiye’de ve dünyada aktif rol oynayabilecek proje fikirleri geliştirip uygulama kararı aldık.

Festo Didaktik Genel Müdürü Sn. Alpay Özkan ve Festo Eğitim Sistemleri Müdürü Sn. Doğan Ercan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya tarafımızca; Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin Adıgüzel, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Zekeriya Polat, İstanbul İl Temsilcimiz Sn. Abdülsamed Demir, Eğitim Komisyonu Başkanımız Sn. Ceren Taçyıldız, Proje Birim Sorumlumuz Sn.Şükrü Yıllar, STEM Çalışma Grubu Üyemiz Sn. Ozan Damcı ve Proje Birim Üyemiz Sn.Emre Pehlivanlı katılım sağladılar.

Gerçekleştirilen toplantıda ülkemiz ve mesleğimiz için etki yaratabilecek proje fikirleri sunuldu. Tartışmaya açılan bu fikirlerin geliştirilmiş haliyle karara bağlanmasının ardından uygulamaya geçilmesi konusunda gerekli çalışmalar başlatıldı. Bu kapsamda Festo ve Mekatronik Mühendisleri Derneği bugüne kadar beraber gerçekleştirdikleri etkinlik ve çalışmalarının haricinde 3 projede daha işbirliği yapma kararı almış oldu.

Festo firmasına ilgilerinden ve misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

Karara bağlanılan projelerin detayları ve gerçekleştirilecek diğer çalışmalarımız için takipte kalınız.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...