Hatice Pınar ÜNAL | Kutlama Mesajı

Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal yeni dönemde JCI Maltepe Yönetim Kurulu Başkanı  olarak seçilmiştir.
Derneğimizin ilk gününden bu yana var gücü ile çalışan genel sekreterimizin, global çerçevede hizmet eden JCI organizasyonunda başkanlık yapacak olmasından ayrıca gurur ve mutluluk duyduk.

Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal; sivil toplum örgütü içinde yetişmiş, yöneticilik yapmış, teknolojiyi yakından takip eden biridir.

Mekatronik Mühendisi ve yüksek lisansını tamamlamakta olan Ünal’ın, 1915 yılında Amerika’nın St. Louis kentinde kurulan ve 2017 yılı itibariyle dünyanın 128 ülkesinde 5.000’den fazla şubesi ve 200.000’e yaklaşan üye sayısı ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Junior Chamber International (JCI) organizasyonunda başarılı bir dönem geçirmesini diler, yeni görevini tebrik ederiz.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...