IoT Dünyası 2018’de İstanbul’da Buluşacak

10 Nisan 2018 tarihinde, Avrupa ve Ortadoğu’daki Nesnelerin İnterneti Potansiyelini ortaya çıkarmak hedefi ile gerçekleşecek olan ve partneri olduğumuz IoT Eurasia 2018 etkinliği İstanbul’da yapılacaktır.
İsviçre, Hollanda, Almanya, Fransa, Amerika, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Rusya gibi ülkelerden temsilcilerin yer alacağı, 500’ün üzerinde üst düzey yöneticileri ağırlayacak olan etkinlikte Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Finans konuları başta olmak üzere inovasyonu kim yönetiyor, hangi sektörler en çok yarar sağlıyor, kesintisiz network nasıl yaratılır sorularına cevap verilecek. Ayrıca yapay zeka, güvenlik, büyük veri konularında da sektörlerin yönünü değiştirecek gelişmeler aktarılacaktır.
Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından düzenlenen IoT Eurasia’da workshopları, networking aktiviteleri, gün boyu gerçekleşecek panel ve sunumları, VIP ve B2B alanları kaçırmamak için seni de IoT Eurasia 2018’e, İstanbul’a bekliyoruz.
Online kayıt ve daha fazla bilgi almak için: www.iot-eurasia.com

İlgili Yazılar

Online Kariyer Fuarı

  Kariyer basamaklarını çıkmaya bugün başla! 8 – 9 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan Kariyer Günleri’ne katılarak, onlarca ş...