Konya’da Üniversite Temsilcileri Yapılandırma Toplantısı Yapıldı!

Üniversitelerdeki çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.⠀
Mekatronik Mühendisleri Derneği’ni üniversitelerinde yaşatan temsilcilerimiz Konya’da biraraya geldiler. Yönetim Kurulu Başkanımız sn. Ömer Yasin Adıgüzel, üniversite temsilcileri koordinatörümüz sn. Mert Güler, Konya KTO Karatay Üniversitesi temsilcilerimiz sn. Fatih Kızıltan ve sn. Ömer Faruk Sarı, Necmettin Erbakan Üniversitesi temsilcilerimiz sn.Yusuf Aydın ve sn. Oğuz Kaan Bilici, Manisa Celal Bayar Üniversitesi temsilcilerimiz sn. Onur Güreli ve sn. Rıfat Oktar, Kayseri Erciyes Üniversitesi temsilcimiz sn. Enes Yavuz dernek-üniversite işbirliği hususunda istişare ettiler. Toplantımıza katılan tün temsilcilerimize ve takipçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Konya’da gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza katılmak isteyen takipçilerimiz m.guler@mekatronik.org.tr adresinden üniversite temsilcileri koordinatörümüz sn. Mert Güler’e ulaşabilir.

Diğer çalışmalarımızdan haberdar olmak için takipte kalınız.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...