Mekatronik Mühendisleri Derneği WIN Avrasya Otomasyon Fuarı’nda

6 fuarın tek çatı altında birleştirildiği WIN Avrasya Otomasyon Fuarı’nı siz değerli üyelerimizin, takipçilerimizin ve ilgili sektör liderlerinin yoğun ilgisi ile gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.
Destekleyicisi olarak yer aldığımız ve 146 ülkeden 75 binin üzerinde ulusal/uluslararası ziyaretçiye ev sahipliği yapılan ve 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda yer alarak ilgili kurumları, mezunları, öğrencileri, akademisyenleri standımızda ağırladık.
16 Mart 2019 tarihinde yapılan ve büyük ilgi gören Mekatronik Mühendisleri Günü Özel Oturum Programı ile o günü “Mekatronik Mühendisleri Günü” olarak ilan ettik. Bunun yanı sıra alışılagelmiş etkinliklere yeni bir soluk katarak alanlarında uzman konuşmacılarımızı, Endüstri 4.0 Sürecinde Mekatronik Mühendislerinin Konumu üzerindeki düşüncelerini aktarması adına katılımcılarımızla bir araya getirdik.
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Hasan Büyükdede’ninde açılış konuşmasını gerçekleştirdiği, 17 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mekatronik Mühendisleri Özel Oturum Programı dahilinde; alanlarında uzman konuşmacılarımız Mekatronik 4.0:Karanlık Fabrikalar üzerindeki düşüncelerini aktardılar.
Oturumlar sonucunda konuşmacılarımızın ve izleyicilerimizin görüşleri, ilerleyen Endüstri akımında Mekatronik’in teknolojinin bölünmez bir parçası olacağı noktasında kesişmiştir. “Gelecek Mekatronik Mühendisleri ile Gelecek” sloganı ile ilerlediğimiz bu yolda başta yönetim kurulumuz olmak üzere yönetim kurulu üyelerimize, birim yöneticilerimize,üniversite temsilcilerimize, üyelerimize, değerli takipçilerimize ve Mekatronik’e gönül veren herkese çok teşekkür ederiz.
Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu

İlgili Yazılar

Online Kariyer Fuarı

  Kariyer basamaklarını çıkmaya bugün başla! 8 – 9 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan Kariyer Günleri’ne katılarak, onlarca ş...