Basın, Genel|

#KamudaMekatronikAtamaları
Kamuda Mekatronik Atamaları Anketi

KPSS alan birincisi ve dereceye giren Mekatronik Mühendisleri ile kamu atamalarında yaşanan problemler hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL Mekatronik Mühendislerinin KPSS’de elde ettikleri başarıları, atamaların arttırılması için verdikleri mücadeleyi ve yaşadıkları mağduriyeti tek tek dinledi. Bireysel olarak hak arayışının çok değerli olduğunu ama birlik olarak daha güçlü bir şekilde sesimizi duyurabileceğimizi belirtti.

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak mesleki problem yaşayan tüm meslektaşlarımızın yanındayız. #KamudaMekatronikAtamaları ‘nı inceleyeceğiz ve mağduriyetleri gidermek için mücadele edeceğiz.

Dernek olarak bugüne kadar Mekatronik Mühendislerinin imza yetkilerinin arttırılması, Endüstriyel Otomasyon Bölümü öğretmenliğinin kontenjan sayılarının arttırılması ve kamuda Mekatronik Mühendislerinin atanma sayılarının arttırılması için çalışmalar yürüttük. Üyelerimizin yaşadıkları problemler ile ilgili yapılmasını talep ettikleri konularda elimizden geldiğince destek olmakta ve yanlarında durmaktayız.

Kamuda yaşanan kontenjan ve atama problemlerini takip etmek ve mağduriyetleri gidermek için çalışacak özel bir “Kamu Mağduriyetlerini Araştırma” adında Çalışma Grubu kuracağız, sizlerde bu ekibimizin yapacağı çalışmalara destek olmak için aramıza katılabilirsiniz.

Sizde ankete katılın! Hakkımızı birlikte savunalım!

Kamuda Mekatronik Atamaları Anketi

Mekatronik Mühendisleri Derneği
Genel Merkez

#mekatronik #mekmühder #kpss #kamu #gonulluol

Comments are closed.

Close Search Window