Mekatronik ve İnovasyon Günleri’ndeydik

Medya sponsoru ve destekleyicisi olduğumuz Marmara Üniversitesi Mekatronik ve İnovasyon Günleri’nde stand açarak takipçilerimizle buluştuk.
Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal, Microsoft şirketinde Windows Uygulama Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapan Sn. İbrahim Kıvanç ile derneğimiz adına görüştü.

Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sn.Emre Kaçar Derneğimizi tanımak üzere standımıza uğramış ve hedeflerimiz hakkında Yönetim Kurulu Genel Sekretrimiz Sn.Hatice Pınar Ünal tarafından bilgilendirilmiştir.

Marmara İnovasyon Günlerinde Sumo Robot Kategorisinde dereceye giren Karabela takımına Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin Adıgüzel ödüllünü ve plaketini vermiştir.

Destekçisi olduğumuz Marmara İnovasyon Günleri Etkinliği’nde hizmetlerimizden ötürü organizasyon komite başkanı, dernek üyemiz Sn.Chingiz Seyidbayli tarafından derneğimize verilen plaketi bizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin Adıgüzel almıştır.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...