MMO İstanbul Şubesi’ni Ziyaret Ettik

MEKMUHDER Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL, Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Battal KILIÇ’ı ziyaret etti.
Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yasin ADIGÜZEL’e, Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Prof. Dr. Haydar LİVATYALI ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Dr. Muhammed CEYLAN eşlik etti.
Görüşmede; Mekatronik Mühendislerinin asansörde imza yetkisi ve MMO İstanbul bünyesinde kurulacak olan Mekatronik Mühendisleri Komisyonu konuları ele alındı.
Sn. KILIÇ imza yetkisi probleminin çözülmesi istediğini, derneğimizin imza sorunu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına başvurusuna olumlu yorumda bulunduğunu iletti.
Aynı zamanda Mekatronik Komisyonunun Ağustos ayında işlemlerinin tamamlanacağı ve Eylül ayında resmen faaliyete geçirilmesi kararı alındı. Komisyon içerisinde yer almak isteyen Mekatronik Mühendisleri 28.08.2019 tarihine kadar derneğimize başvuru yaparak komisyona katılım sağlayabilirler.
Bizleri ağırladıkları için Sn. KILIÇ’a teşekkür ediyoruz.

İlgili Yazılar

Online Kariyer Fuarı

  Kariyer basamaklarını çıkmaya bugün başla! 8 – 9 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan Kariyer Günleri’ne katılarak, onlarca ş...