ROBOCOT 2016

7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Malatya’da gerçekleştirilecek. Etkinlik bünyesinde gerçekleştirilen konferanslar, atölyeler ve stant alanları ile elektronik, robotik ve bilişim alanında inovatif çalışmalar gerçekleştiren mesleki, Ar-Ge sektörleri, meslek liseleri, bilimsel kulüp çalışmaları yapan eğitim kurumları, makerlar / mucitler, strateji ve teknoloji birimlerinin aktif çalıştığı kamu kuruluşları ve üniversitenin paylaşımda bulunmuştur.
Etkinlik içerik olarak her yaştan insanın katılabileceği, mucitlik, robot, konferanslar, şenlikler, yarışmalar içeren Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımıştır.
Dernek olarak İnönü Üniversitesi Bilgoritma Topluluğu tarafından gerçekleştirilen Robocot 2016 etkinliğine medya sponsoru olarak destek verdik. Malatya’daki etkinlikte stand açarak mekatronik mühendislerini temsil ettik ve mekatronik alanını tanıttık.

Derneğimiz Destekleyenler Bölümünde Yer Aldı : http://bilgoritma.org/robocot2016/sponsorlarimiz/

robocot-2016

 

Stand Fotoğraflarımız :

robocot-2016-1

Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Fatih Doğan, Direktörümüz Sn. Emre Dölek ve Cumhuriyet Üniversitesi Temsilcimiz Muzaffer Demiröz önderliğinde Sivas ekibimiz İnönü Üniversitesi Bilgoritma Topluluğu tarafından düzenlenen Robocot2016 ‘daki dernek stand çalışmasını gerçekleştirdiler.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...