Safrun Robot Yarışması 2016

Karabük Üniversitesi Proje Geliştirme ve Tasarım Kulübü tarafından 23-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Gökşen M. Yücel Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen 3. Saf-Run Robot Yarışması’na medya sponsoru olarak destek verdik.
Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 100 farklı ekibin katılımı ile 4 farklı kategoride düzenlenmiştir.
Karabük’teki etkinlikte Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal ,dernek direktörlerimiz Sn.Kerem Onurhan Küreşen,Sn.Ferzender Varlı,Sn.Burhan Ülbeği ve Sn.Nazife Karakoç ile stand açarak mekatronik mühendislerini temsil ettik ve mekatronik alanını tanıttık.

Ayrıca dernek üyemiz mekatronik mühendisliği öğrencisi Sn.Göktuğ Akkuş’ta yangın söndüren robot kategorisinde birincilik elde etmiştir.

Yarışmadaki Standımız :

safrun-robot
safrun-robot-1

Karabük Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Refik Polat‘a derneğimizin logosu olan ve ismine özel bardağını takdim ederek derneğimiz tanıtılmıştır.

safrun-robot-2

Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn.Prof.Dr.Mustafa YAŞAR‘a derneğimizin logosu olan ve ismine özel bardağını takdim ederek derneğimiz tanıtılmıştır.

safrun-robot-3

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...