Temmuz 2016-Temmuz 2017 Dönemi Faaliyet Bülteni

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak 14 Ağustos 2016’da ilk genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimiz, derneğimizi daha ileriye taşımak amacı ile sunum yaparak aday olan yönetim kurulumuzu seçti. Seçilen yönetim kurulumuz tarafından sunulan faaliyet planı üyelerimizce kabul edildi ve seçilmiş ilk yönetim kurulumuzun faaliyet dönemi başladı.

Seçilmiş yönetim kurulumuz gönüllü üyelerimizin de desteği ile kuruluş amaçlarımıza ve tüzüğümüze uygun şekilde; Mekatroniğe hizmet amacı ile çalışmalarına devam etti.

Bu hususta derneğimiz tarafından Temmuz 2016-Temmuz 2017 döneminde yapılan faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yapılan faaliyetler için yönetim kurulumuz başta olmak üzere, gönüllü olarak tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde emek gösteren ekip arkadaşlarımıza, değerli üyelerimize, hedeflerimize emin adımlarla ilerlememize destek sağlayan paydaşlarımıza ve danışmanlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Daha iyiye ulaşmamız için yapılabilecek hizmetleri; Mekatroniğin, şahsınızın gelişimine katkı sağlayabilmemiz adına tavsiyelerinizi bizlere info@mekatronik.org.tr mail adresinden ulaştırabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...