Üniversite ve Sanayi Buluşması – 1

Karabük Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, gucaktarim.com ve Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği “Üniversite ve Sanayi Buluşması – 1” etkinliğimizi Karabük Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Organizasyon paydaşlarını temsilen konuşmalarını Sn.Doğuhan Kayan, Sn.Nazife Karakoç ve sunumları ise Sn.Mesut Kul, Sn.Erhan Zeren ve Sn.Çağdaş Şahin yapmışlardır.

Karabük Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, Derneğimiz Kurumsal üyesi gucaktarim.com ve Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği “Üniversite ve Sanayi Buluşması-1” etkinliğimizin sonunda Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn.Mustafa Yaşar tarafından verilen teşekkür belgesini derneğimiz adına direktörümüz Sn.Nazife Karakoç almıştır.
Etkinliğimizin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyerek yanımızda olan Karabük Üniveritesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mustafa Yaşar’a, Karabük Üniversitesi Öğrenci Konseyi Temsilcisi Sn. Doğuhan Kayan’a derneğimiz adına teşekkür ederiz.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...