WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ındaydık

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak Kuruluşumuzun birinci yılını; siz değerli takipçilerimizin ve ilgili sektör liderlerinin yoğun ilgisi ile sonlandırmış olmanın gururunu yaşadığımız WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ı ile sonlandırmış bulunmaktayız.

Destekleyicisi olarak yer aldığımız ve yaklaşık 78 bin ulusal- uluslararası ziyaretçiye ev sahipliği yaptığımız fuarda 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında standımızla yer alarak mekatronik ile ilgili kurumlarla, mezunlarla, öğrencilerle, akademisyenlerle mekatroniğin sanayide yerini ve gelişimi için neler yapılması gerektiğini istişare ederek, rotamızı oluşturduk.

18 Mart 2017 tarihinde yapılan ve büyük ilgi gören “Endüstri 4.0 Sürecinde Sektörel Trendler ve Eğitim” Konulu panelimiz ile alışılagelmiş etkinliklere yeni bir soluk katarak akademi, öğrenci ve sanayi temellerini bir araya getirip fikirlerini aktarmasını sağladık. Panel sonucunda akademi, sanayi ve izleyici görüşleri mekatronik alanının geleceğin bölünmez bir parçası olacağı noktasında kesişmiştir.

“Gelecek Mekatronik Mühendisleri ile Gelecek” sloganı ile çıktığımız ve inandığımız bu yolda başta kurucu yönetim kurulumuz olmak üzere mevcut yönetim kurulu üyelerimize, direktörlerimize, üniversite temsilcilerimize, üyelerimize, değerli takipçilerimize ve mekatroniğe gönül veren herkese çok teşekkür ederiz.

Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu

NOT: Fuar sürecinde yaşanan gelişmeler, kurulan ortaklıklar ve detaylı açıklamalar süreç içerisinde paylaşılacaktır. Gelişmeler için takipte kalınız.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...