WIN Otomasyon Fuarı 2018’e Katılım Sağladık

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak 6 fuarın tek çatı altında birleştirildiği gerçekleşen WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ını siz değerli üyelerimizin, takipçilerimizin ve ilgili sektör liderlerinin yoğun ilgisi ile gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.
Destekleyicisi olarak yer aldığımız ve 146 ülkeden 75 binin üzerinde ulusal-uluslararası ziyaretçiye ev sahipliği yapılan ve 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda yer alarak ilgili kurumları, mezunları, öğrencileri, akademisyenleri standımızda ağırladık.

Mekatronik Mühendisliğinin vurgulandığı sohbetlerimizin yanı sıra 15 Mart 2018 tarihinde 1.Hall Forum alanında “Mekatronik Mühendisleri Derneği Özel Forumu”düzenleyerek üyelerimizin, üniversite temsilcilerimizin gerçekleştirmiş oldukları projelerin sunumlarını katılımcılara aktardık.
18 Mart 2018 tarihinde yapılan ve büyük ilgi gören “Endüstri 4.0’da Mekatronik Mühendisliğinin Önemi” konulu panelimiz ile alışılagelmiş etkinliklere yeni bir soluk katarak alanlarında uzman konuşmacılarımızı ; Mekatronik Mühendisliği, Endüstri 4.0, gelecekte Mekatronik Mühendisleri kavramları üzerindeki düşüncelerini aktarması  adına  katılımcılarımızla  bir araya getirdik. Panel sonucunda konuşmacılarımızın ve izleyicilerimizin görüşleri ilerleyen endüstri akımında Mekatronik alanının  teknolojinin bölünmez bir parçası olacağı noktasında kesişmiştir.

“Gelecek Mekatronik Mühendisleri ile Gelecek” sloganı ile ilerlediğimiz bu yolda başta yönetim kurulumuz olmak üzere yönetim kurulu üyelerimize, direktörlerimize, üniversite temsilcilerimize, üyelerimize, değerli takipçilerimize ve mekatroniğe gönül veren herkese çok teşekkür ederiz.

Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu

NOT: Fuar sürecinde yaşanan gelişmeler, kurulan ortaklıklar ve detaylı açıklamalar süreç içerisinde paylaşılacaktır. Gelişmeler için takipte kalınız.

İlgili Yazılar

Online Kariyer Fuarı

  Kariyer basamaklarını çıkmaya bugün başla! 8 – 9 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek olan Kariyer Günleri’ne katılarak, onlarca ş...