Mühendislik|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 3 Mayıs 2023 - 6 Mayıs 2023
Tüm Zamanlar

Categories


MCA World Fair 2023

Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration

3 – 6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün birleştirici unsuru MCA World Fair başlıyor.

MCA World, Ölçü Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı alanının uzman teknoloji üretici markaları, tedarikçileri, proje – taahhüt firmaları ve fabrikalardaki son kullanıcıları bir araya getirmek için 3 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

Fuar Tarihi: 3 – 6 Mayıs 2023 (Çarşamba – Cumartesi)
Fuar Yeri: İstanbul Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00

 

💠10 Nisan 2023 İstanbul – Türkiye’nin enstrümantasyon ve kontrol sistemleri odaklı ilk fuarı olacak olan ‘Sektörün Birleştirici Unsuru’ MCA World Fair, 3-6 Mayıs tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10. Hollerde gerçekleşiyor. Ölçüm enstrümanları, kontrol sistemleri, endüstriyel saha iletişimi ve fabrika otomasyon sistemi ürün ve çözümlerini odağına alan fuarda 4 gün boyunca, iki ayrı salonda sektör ve proseslerine özel çözüm önerileri ve başarı hikayeleri hakkında sunumlar gerçekleşecek.

 

SUNUM BAŞLIKLARI 14 FARKLI SEKTÖRDEN 150 SON KULLANICININ ÖNERİSİYLE OLUŞTURULDU

💠Gıda ve İçecek, Petrol ve Doğalgaz, Demir – Çelik, Çimento, İlaç ve Kozmetik, Kağıt ve Selüloz, Maden, Otomotiv ve Yan Sanayi, Cam ve Seramik, Kimya ve Petrokimya, Ağaç, Tekstil, Polimer ve Plastik Sektörlerinin yanı sıra Su ve Atıksu Arıtma Tesisleri, Enerji ve Yenilenebilir Enerji Santralleri’nden Tesis Müdürleri ve Üretim Müdürleri, Ölçü –Kontrol ve Bakım Müdürleri, Satın Alma Uzmanları ve teknik yetkililerinin ziyaret edeceği fuarda sunum yapılacak konu başlıkları sektörlerin dev markalarının teknik yetkilileri ile belirlendi. Sunum başlıklarının tamamı; 14 sektörden 150 son kullanıcının sahalarındaki ölçü – kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda en fazla yaşadıkları sorunlar veya bu ürünlerle ilgili güncel teknolojiler hakkında dinlemek istedikleri konulardan derlenerek hazırlandı.

 

ULUSAL VE ULUSLAR ARASI BAŞARILI PROJE ÖRNEKLERİ

💠Global ve yerli üreticilerin güncel teknolojilerinin yakından incelenebileceği fuarda, projeler teknoloji uzmanlarının tavsiyeleri ile şekilleniyor. Sahada sıklıkla yaşanan ölçü – kontrol ve otomasyon sorunlarına köklü çözümler, plansız duruşları önleyecek sistem ve teknolojilerle tanışmak, ulusal ve uluslar arası başarılı proje örnekleri hakkında bilgi sahibi olmak için son kullanıcılar ve satın alma uzmanları MCA World Fair’de buluşuyor.

 

ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN ONLİNE KAYDINIZI ŞİMDİDEN GERÇEKLEŞTİRİN

💠Ölçü – kontrol ve otomasyon sistemlerine dair en güncel teknolojileri bulabileceğiniz MCA World Fair için şimdiden ücretsiz giriş için online kayıt yapılabiliyor. Online kayıt için ”Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration” butonunu kullanabilirsiniz.

 

WhatsApp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
( +90 212 909 35 95 )

 

Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration

 

Comments are closed.

Close Search Window