Etkinlik|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 8 Mayıs 2024 - 10 Mayıs 2024
10:00 - 18:00

Categories


MCA World Fair 2024

Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration

8 – 10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün birleştirici unsuru MCA World Fair başlıyor.

💠Türkiye, endüstriyel alanlarda teknolojik gelişmelere liderlik eden bir ülke olarak, her yıl düzenlenen Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda sektördeki son yenilikleri ve çözümleri bir araya getiriyor. 2023 yılında gerçekleştirilen ilk fuarın büyük başarısı, 2024 yılında ikinci kez düzenlenecek olan etkinlik için büyük bir talep oluşturdu.

💠2. MCA World, Ölçü Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı alanının uzman teknoloji üretici markaları, tedarikçileri, proje – taahhüt firmaları ve fabrikalardaki son kullanıcıları bir araya getirmek için 8 Mayıs’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

Fuar Tarihi: 8 – 10 Mayıs 2024 (Çarşamba – Cuma)
Fuar Yeri: İstanbul Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00

💠KATILIMCILAR VE ZİYARETÇİLER SON DERECE MEMNUN AYRILDI

Geçtiğimiz yılın fuarı, 42 stantlı 19 ülkeden 3746 nitelikli ziyaretçiyi ağırlayarak sektörde bir kilometre taşı olmuştur. Fuar, AkışSeviyeBasınç ve Sıcaklık Enstrümanlarından, Siber Güvenlik çözümlerine, Endüstriyel İletişimden Yazılım ve Mühendislik hizmetlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarak sektördeki boşluğu dolduran en güçlü etkinlik haline gelmiştir. Tüm katılımcılar ve ziyaretçiler, fuarın kalitesinden ve çeşitliliğinden oldukça memnun ayrılmışlardır.

Bu yılın fuarı, geçen yılki başarısını daha da artırarak büyük bir talep patlamasına yol açmıştır. İlk fuara katılan tüm firmalar, stantlarını genişleterek ve ürün gruplarını çeşitlendirerek tekrar katılım kararı almışlardır. Türkiye’nin alanındaki tek fuarı MCA World Fair, Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika ülkeleriyle ticari iş geliştirme planı olan firmalar için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır.

💠ÜRÜN GRUPLARI: SEKTÖRDEKİ GENİŞ YETENEK VE İNOVASYON

Stantlı katılımcı firmaların ürün grupları, sektördeki geniş yetenek ve inovasyonu yansıtmaktadır. Akış, Seviye, Basınç ve Sıcaklık Enstrümanlarından, Big Data ve Siber Güvenlik çözümlerine, Endüstriyel Tartım ve Kontrol Cihazlarından, PLC ve DCS Sistemlerine kadar geniş bir yelpaze, fuarı sektördeki önemli bir platform haline getirmektedir.

💠ZİYARETÇİ SEKTÖR GRUPLARI: FARKLI ENDÜSTRİLERDEN PROFESYONELLER BİR ARAYA GELİYOR

Fuar, farklı endüstrilerden gelen ziyaretçi sektör gruplarını bir araya getirerek iş birlikleri ve yeni projelerin ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Gıda ve İçecek Tesisleri, Kimya ve Petrokimya Tesisleri, Demir – Çelik ve Çimento Fabrikaları, Enerji Santralleri, Otomotiv ve Yan Sanayi Fabrikaları, Kağıt, Cam ve Seramik Fabrikaları, Savunma Sanayi gibi çeşitli sektörlerden profesyoneller, fuar boyunca sektördeki son gelişmeleri keşfetme ve iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklardır.

Türkiye’nin Ölçü, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı, endüstriyel sektördeki liderlerin bir araya geldiği, inovasyonun ve iş birliğinin ön planda olduğu bir platform olma özelliğini sürdürüyor. 2024 yılındaki fuar, sektördeki en son teknolojileri ve çözümleri keşfetmek, iş bağlantıları kurmak ve yeni projeler geliştirmek isteyen herkes için bir buluşma noktası olacak.
Bu yılki fuarı kaçırmayın! Türkiye’nin bu öncü etkinliği, sektördeki geleceği şekillendirmeye devam ediyor.

💠İSTANBUL FUAR MERKEZİ 9 VE 10. HOLLERDE GERÇEKLEŞİYOR

Türkiye’nin enstrümantasyon ve kontrol sistemleri odaklı ilk fuarı olan ‘Sektörün Birleştirici Unsuru’ MCA World Fair ikinci kez 8 – 10 Mayıs tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10. Hollerinde gerçekleşiyor.
Ölçüm enstrümanları, kontrol sistemleri, endüstriyel saha iletişimi ve fabrika otomasyon sistemi ürün ve çözümlerini odağına alan fuarda 4 gün boyunca, iki ayrı salonda sektör ve proseslerine özel çözüm önerileri ve başarı hikayeleri hakkında sunumlar gerçekleşecek.

💠SUNUM BAŞLIKLARI 14 FARKLI SEKTÖRDEN 150 SON KULLANICININ ÖNERİSİYLE OLUŞTURULUYOR

Gıda ve İçecek, Petrol ve Doğalgaz, Demir – Çelik, Çimento, İlaç ve Kozmetik, Kağıt ve Selüloz, Maden, Otomotiv ve Yan Sanayi, Cam ve Seramik, Kimya ve Petrokimya, Ağaç, Tekstil, Polimer ve Plastik Sektörlerinin yanı sıra Su ve Atıksu Arıtma Tesisleri, Enerji ve Yenilenebilir Enerji Santralleri’nden Tesis Müdürleri ve Üretim Müdürleri, Ölçü –Kontrol ve Bakım Müdürleri, Satın Alma Uzmanları ve teknik yetkililerinin ziyaret edeceği fuarda sunum yapılacak konu başlıkları sektörlerin dev markalarının teknik yetkilileri ile belirleniyor.

Sunum başlıklarının tamamı; 14 sektörden 150 son kullanıcının sahalarındaki ölçü – kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda en fazla yaşadıkları sorunlar veya bu ürünlerle ilgili güncel teknolojiler hakkında dinlemek istedikleri konulardan derlenerek hazırlanıyor.

💠ULUSAL VE ULUSLAR ARASI BAŞARILI PROJE ÖRNEKLERİ

Global ve yerli üreticilerin güncel teknolojilerinin yakından incelenebileceği fuarda, projeler teknoloji uzmanlarının tavsiyeleri ile şekilleniyor. Sahada sıklıkla yaşanan ölçü – kontrol ve otomasyon sorunlarına köklü çözümler, plansız duruşları önleyecek sistem ve teknolojilerle tanışmak, ulusal ve uluslar arası başarılı proje örnekleri hakkında bilgi sahibi olmak için son kullanıcılar ve satın alma uzmanları MCA World Fair’de buluşuyor.

💠ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN ONLİNE KAYDINIZI ŞİMDİDEN GERÇEKLEŞTİRİN

Ölçü – kontrol ve otomasyon sistemlerine dair en güncel teknolojileri bulabileceğiniz MCA World Fair için şimdiden ücretsiz giriş için online kayıt yapılabiliyor. Online kayıt için ”Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration” butonunu kullanabilirsiniz.

WhatsApp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
( +90 212 909 35 95 )

 

Ücretsiz Online Kayıt / Free Online Registration

 

Comments are closed.

Close Search Window