Eğitim|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 17 Aralık 2023 - 31 Aralık 2023
12:00 - 11:59

Categories


Başvur

Open English ile yapılan işbirliği kapsamında derneğimize özel Open English eğitim fiyatlarında %70 oranında indirim sağlanmıştır. İndirimlere uygun fiyat tablosu aşağıda sunulmuştur.

💠 Eğitim Detayları:

Standart Paket Open English’in temel içeriğidir ve ileri (advanced) seviyeye kadar eğitim verilmektedir. Standart pakete ek olarak ” aylık ” +4, +10 veya +30 birebir, 20 dakikalık Özel Dersler ekletebilirsiniz.
Lisans (Standart Paket) :
* Satın alımdan sonra adaptif bir sınav 8 seviye üzerinden seviyeniz belirlenir ve bir müfredat oluşturulur. Eğitiminize, seviyenize uygun ” Canlı Dersler, Üniteler ve Alıştırmalar ” içerikleriyle başlarsınız.
* Canlı Dersler modülünde Gramer ve Speaking dersleri bulunur. Ders süreleri 45 dakikadır. Grup dersleri olarak verilen bu dersleri 7/24 alabilirsiniz. Open English’te her saatin 20 ve 50 geçesi ders açılır, 10 dakika öncesinden platformu açıp, derse kayıt ol diyerek dilediğiniz zaman ve istediğiniz kadar canlı ders alabilirsiniz. (Gramer derslerini tekrar alabilir, haftada 50 saat speaking derslerine dahi katılabilirsiniz.)
* Üniteler ve alıştırmalar kısmında seviyenize göre içerikler ile her konu özelinde speaking, listening, writing ve reading içerikleri, telafuz antrenmanları ve sözcük bilginizi geliştirecek bir çok uygulama bulunmaktadır.
* IELTS, TOEFL VE TOEIC sınavlarının, çıkmış sorularla, birebir aynı formatta simülasyonlarıyla skorunuzu ölçebilirsiniz.
* İş İngilizcesi bölümünde, kendi alanınızla ilgili eğitimler alabilir, her perşembe canlı dersler bölümünde uygulanan İş İngilizcesi gününde, öğretmenler eşliğinde çalışmalar yapabilirsiniz.
* Hazırladığınız İngilizce metinleri (CV, Sunum, Makale) sisteme yükleyerek öğretmenlerden düzenlemeler/yorumlamalar yapmalarını talep edebilirsiniz.
* Standart paketinizin üzerine Özel Ders ekletebilmektesiniz. 4, 10 veya 30 özel dersli programları seçtiğiniz takdirde, ders haklarınız her ay profilinize tanımlanır. Birebir olması ve dilediğiniz alanda çalışabilme imkanı sebebiyle öğrenme hızınızı arttıran bir uygulama olacaktır. (Size verilen konu bütünlüğünü takip edebilir ya da ders haklarınızı speaking, iş İngilizcesi veya IELTS odaklı kullanabilirsiniz.)
* Platformda 8 seviye bulunmakta. Başlarken, 4.seviyede ve 8.seviyede Seviye Tespit Sınavı yapılmaktadır. Seviyeleri başarıyla bitirdiğiniz takdirde ” Cambridge ” onaylı bir sertifika elde etmektesiniz.

💠 Fiyat Tablosu;

6 Ay Standart Paket: 8.732TL
6 Ay Standart Paket: + 4 Özel ders: 11.239 TL
6 Ay Standart Paket :+ 10 Özel ders:13.776 TL
6 Ay Standart Paket :+ 30 Özel Ders:15.045 TL

12 Ay Standart Paket: 9.684 TL
12 Ay Standart Paket +4 Özel ders: 12.465 TL
12 Ay Standart Paket +10 Özel ders:15.222 TL
12 Ay Standart Paket +30 Özel ders:16.612 TL

Özel Dersler aylık yenilenmektedir 🍀

İndirimden faydalanmak için “Başvur” butonunu kullanabilirsiniz.

💠 Open English Sunumu için tıklayınız.

Başvur

 

Comments are closed.

Close Search Window