Eğitim|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 14 Temmuz 2024 - 28 Temmuz 2024
10:00 - 16:00

Categories


💥 Heyecan Verici Bir Etkinlik! 💫
💠Pano Projesi Okuma ve Montaj Kursu 2024/3

🔥 Bu etkinlikte, pano projesi okuma ve montaj konularında uzmanlaşacak ve mekatronik becerilerinizi geliştireceksiniz. Üsküdar İnovasyon Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı bu kapsamlı kurs, sizlere sanayide başarılı bir kariyer için gereken bilgileri sunacak.

Bu sayede, otomasyon makinelerinin PLC programını yazacak yeni mezun mühendisler, saha deneyimi olmadan pano konusuna hakim olabileceklerdir. Aynı zamanda, otomasyon sektöründe pano montörü olarak çalışmak isteyen teknisyen/teknikerler, işe girişte birçok aşamayı geçmiş olarak iş hayatına adım atabileceklerdir.

💠 Yaz kursumuzda İstanbul dışında okuyan öğrenci üyelerimiz önceliklidir. Yaz Kursuna başvuru yapmak için “Eğitime Başvur” butonunu kullanabilirsiniz.

 

Eğitime Başvur

 

Bu kurs, elektrik pano projelerini okuma ve montajını doğru bir şekilde yapma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Enerji verimliliğini artırma, güvenli çalışma ortamı sağlama ve arıza tespiti/bakım becerilerinizi geliştirme konularında size destek olacak. 🛠️⚡

🔔 Unutmayın, kontenjan sınırlıdır! Hemen başvuru formunu doldurarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Detaylı bilgi ve başvuru için “Eğitime Başvur” butonunu kullanabilirsiniz.

 

Eğitime Başvur

 

🌟 Mekatronik tutkunu olan arkadaşlarınızı da etiketleyin ve onları bu fırsattan haberdar edin! Kendinizi geliştirme ve mekatronik alanında yeni ufuklar keşfetme zamanı geldi!

#mekatronik #etkinlik #panoprojesi #montajkursu #ÜsküdarİnovasyonMerkezi #HaydarpaşaMTAL #PanoProjesiKursu #EğitimFırsatı #ElektrikPanoMontajı #EnerjiVerimliliği #Mekatronik #Eğitim #Kariyer @mekmuhder @istkaorgtr @uskudar34mem @hatemuskudar @haydarpasaotomasyon

 

 

Comments are closed.

Close Search Window