Genel|

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak WIN Eurasia Fuarı’nın saygın organizatörü @hannoverfairsturkey tarafından düzenlenen iftar programına katılım sağladık.✨

Yönetim Kurulu Üyesi Öğr. Gör. Kübra ERDOĞAN ve Muhammet Aydın METİN, İcra Kurulu Başkanı M. Abdullah ÖZVER ve İcra Kurulu Üyesi Ceren TAÇYILDIZ derneğimizi bu özel etkinlikte temsil ettiler. @hannoverfairsturkey ailesine gösterdikleri ilgi, misafirperverlik ve keyili sohbetleri için teşekkür ederiz.

Şimdi, heyecan verici bir haberle devam edelim! WIN EURASIA 2024 ziyaretçi kayıtları başladı! 🎉🌟 Bu etkinlik, son 30 yılda otomasyon sektöründeki sayısız yeniliklere ve ürün lansmanlarına ev sahipliği yapmıştır. Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak, bu dönüştürücü yolculukta yeniden yer almanın heyecanını yaşıyoruz.

💠Salon 2 – A123’deki standımızı ziyaret etmeyi unutmayın. En son projelerimizi sergilemek, benzer vizyonlara sahip yenilikçilerle bağlantı kurmak ve otomasyon ve mekatronik alanındaki son gelişmeleri keşfetmek için sabırsızlanıyoruz. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat!

WIN EURASIA 2024’e kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
https://link.mm.org.tr/winfuari

2019’dan bu yana WIN Eurasia;
https://mekatronik.org.tr/16-mart-mekatronik-muhendisleri-gunu-kutlandi/

WIN EURASIA 2024’ü birlikte unutulmaz bir deneyim haline getirelim! Orada görüşmek üzere! ✨🚀

win #winfuarı #otomasyon #fuar #mekatronik #mekmühder #İstanbul #HannoverFairsTurkey #wineurasia @wineurasia @mekmuhder @mekmuhderistanbul @hannover_messe #WIN30Yaşında

Comments are closed.

Close Search Window