Genel|

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak İstanbul Nişantaşı Üniversitesi tarafından düzenlenen Teknoloji ve Yapay Zeka temalı NEVFEST24 etkinliğe katılım sağladık ve etkinlik sponsoru olarak standımızı açarak derneğimizi tanıttık.

Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Burak GÜL ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Öğr. Gör. Kübra ERDOĞAN İstanbul Nişantaşı Üniversitesi tarafından düzenlenen Teknoloji ve Yapay Zeka temalı NEVFEST24 etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Burak GÜL, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Öğr. Gör. Kübra ERDOĞAN, İcra Kurulu Başkanı Sn. M. Abdullah ÖZVER, Nişantaşı Ar-Ge Topluluğu Yöneticileri ve Mekatronik Mühendisleri Derneği Üniversite Temsilcisi Sn. Sefa GEYİK İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Dr. Öğr. Üyesi İlhan GARİP ve Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Doç. Dr. Nazenin İpek IŞIKÇI’yı ziyaret etti. Üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan çeşitli projeleri inceleme fırsatı edildi.

7 Mart 2024 tarihinde İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Dr. Öğr. Üyesi İlhan GARİP ve Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Doç. Dr. Nazenin İpek IŞIKÇI hocamızı ziyaret ve keyifli sohbetimizden kareler.

Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Burak GÜL ziyaret sonrasında Sn. Dr. Öğr. Üyesi İlhan GARİP ve Sn. Doç. Dr. Nazenin İpek IŞIKÇI hocalarımıza hediye takdiminde bulundu.

NEVFEST24 etkinliğinde Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Burak GÜL “Mekatronik Mühendisliği ve Geleceği” konulu konuşmasını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Öğr. Gör. Kübra ERDOĞAN “Sağlıkta Yapay Zeka ve Mekatroniğin Geleceği” konulu konuşmasını gerçekleştirdi.

Comments are closed.

Close Search Window