Genel|

Mekatronik Mühendisleri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Zeynep TÜRKAY, İcra Kurulu Başkanı Sn. M. Abdullah ÖZVER, Kocaeli Şubesi Başkan Yardımcısı Sn. Ali Bora VARİNLİ, İstanbul Şubesi İcra Kurulu Başkanı Sn. Ceren TAÇYILDIZ, İstanbul Şubesi Kurumsal İletişim Sorumlusu Sn. Zehra Nur BİLBAY, Azra Zekra SARACALI ve Ankara Şubesi TEKNOFEST Koordinatörü Yusuf YÜCEL TEKNOFEST 2023’e katılan takımları ve takım standlarını ziyaret ettik.

1 Mayıs 2023 tarihinde TEKNOFEST 2023’e katılan Mekatronik Mühendisleri Derneği tarafından desteklenen takımları ve yarışma alanını ziyaret ve incelemelerimizden kareler.

TEKNOFEST alanında Bahçelievler Belediyesi’nin standını ziyaret ettik. Dikey İnişli Roket, Hyperloop ve İHA araçlarını inceleyip bilgi aldık. Belediye Başkan Danışmanı Sn. Murat Karaca beye bizi ağırladığı için teşekkür ederiz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin standını ziyaret ettik. Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Murat PEKER Bey ile Afyon Kocatepe Mekatronik Mühendisliği öğrencileri ve öğrenci toplulukları ve yarışma takımları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. AKÜ Havacılık takımının ürettiği drone projesini inceleyip bilgi aldık. Değerli Sn. Prof. Dr. Murat PEKER hocamıza bizleri ağırladığı için teşekkür ederiz.

Marmara Üniversitesi‘nin standını ziyaret ettik. FARM-O Takımının ürettiği İnsansız Kara Aracını inceleyip bilgi aldık. Marmara Üniversitesi öğrencilerine bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Düzce Üniversitesi ASTRONİK Takımını ziyaret ettik. ASTRONİK Takımına bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Volt Teknoloji Koleji’nin standını ziyaret ettik. 8 Fikir Takımının çalışmalarını inceleyip bilgi aldık. Volt Teknoloji Koleji öğrencilerine bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Peregrine Takımını ziyaret ettik. Peregrine Takımına bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

İstanbul Teknik Üniversitesi‘nin standını ziyaret ettik. İTÜ HyperBee Takımının ürettiği Hyperloop Aracını inceleyip bilgi aldık. İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerine bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Gazi Üniversitesi‘nin standını ziyaret ettik. ÇELİKKANAT Raylı Sistemler Takımının ürettiği Hyperloop Aracını inceleyip bilgi aldık. Gazi Üniversitesi öğrencilerine bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi‘nin standını ziyaret ettik. Hyperloop ROTA Takımının ürettiği Hyperloop Aracını inceleyip bilgi aldık. İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrencilerine bizi ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Comments are closed.

Close Search Window