Elektrikli ve Otonom Araçlar Konferansı Hakkında Duyuru

Değerli katılımcılarımız,

Dün aldığımız şehit haberleri uzun zamandır yaşadığımız acıları tarifi imkânsız derecede katlamıştır. Zor günler geçirmekte olan ülkemiz bugünlerde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duymaktadır.

Bizler konferansımızı düzenlerken sadece ve sadece toplumsal faydayı esas almış bulunmaktayız. Yegâne gayemiz ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasına bir zerre de olsa katkı sağlamaktır. Bugün yaşadığımız acıları yaşamamak adına çok çalışarak ilmi ve ahlaki seviyemizi artırmak şehitlerimize ve gazilerimize karşı boynumuzun borcudur.
Bu nedenle hem birlik ve beraberliğimizi hem de büyük hedefleri olan bir ülke olduğumuzu göstermek adına şartlar ne olursa olsun konferansımızı gerçekleştireceğiz.

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak yaralılarımıza acil şifalar, şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Mekatronik Mühendisleri Derneği

Yönetim Kurulu ve Ankara İl Temsilciliği

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...

ELEKTRİKLİ VE OTONOM ARAÇLAR KONFERANSI

İklim değişikliğinin küresel etkilerinin gözle görünür olduğu bugünlerde insanlık sera gazı emisyonlarını azaltmakta ve bununla birlikte şehir merkezl...