Konferans|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 1 Temmuz 2021
14:00 - 15:00

Location

Categories


Seminer Kaydını İzlemek İçin Tıklayınız

 

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu Yerel İş Kolu ile Mekatronik Mühendisleri Derneği Bursa İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek online seminerde “Geleceğin Fabrikaları: Kolaboratif Robot Uygulamaları” hakkında söyleşi gerçekleştirilecektir.

“Let’s write the future together” Haydi geleceği birlikte yazalım anlayışıyla çalışmalarını sürdüren ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel teknoloji şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB‘nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100’den fazla ülkedeki yaklaşık 105.000 çalışanı sürdürüyor.

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncü olarak otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunar.  Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 500.000’den fazla robot çözümü sağlamıştır. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği, sadeliği ve çıktı kalitesini     artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin bağlantılı ve kolaboratif fabrikasına geçişlerini destekliyoruz. ABB Robotik & İmalat Otomasyonu, 53’ten fazla ülkede 100’den fazla lokasyonda 11.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu Yerel İş Kolu ile 1 Temmuz’da düzenleyeceğimiz “Geleceğin Fabrikaları: Kolaboratif Robot Uygulamaları” konulu online seminere Microsoft Teams üzerinden katılabilirsiniz.

Tarih: 01 Temmuz 2021 – Perşembe
Saat: 14:00 – 15:00

Konuşmacı;

CEM ŞAHİNDOKUYUCU
Teknik Satış Destek Mühendisi
ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu

Derneğimizin etkinliklerinize katılmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu hakkında detaylı bilgi edinmek ve Türkçe Web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Kayıt Ol

 

Comments are closed.

Close Search Window