Konferans, Mühendislik|

Map Unavailable

Tarih/Saat
Tarih(ler) - 25 Haziran 2021
Tüm Zamanlar

Location

Categories


Uluslararası Katılımlı Mekatronik Öğrenci Konferansı MEKON 2021, 25 Haziran 2021 tarihinde online olarak gerçekleşecek olan, öğrencilerin akademik çalışmalarını, uluslararası bir platformda sunma imkanı sağlayan Türkiye’nin en büyük Mekatronik Konferansı’dır.

Türkiye’den ve dünya üzerindeki birçok ülkeden katılım ile gerçekleşecek olan konferansa, öğrencilerin danışmanları ile yazdığı makaleler kabul edilecektir. Akademide veya araştırma-geliştirme alanında çalışmak isteyecek olan öğrenciler için büyük bir fırsat olan MEKON, bildirileri 4 sayfalık genişletilmiş özet olarak kabul edecek ve bilim kurulumuzun seçeceği bildiriler, “Uygulamalı Mekatronik Mühendisliği ve Akıllı Sistemler” akademik dergimizde yayınlanacaktır.

Bu konferansa bildiri gönderme ve dinleyici olarak katılım sağlama, tamamıyla ücretsizdir.

Bu konferans, pandemi dolayısı ile online gerçekleştirilecektir, böylece öğrenciler sunumlarını video kaydı ile tarafımıza gönderebileceklerdir.

Türkiye’nin Teknolojik Gelişimine katkı sağlamak isteyen, tüm lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri konferansa katılım sağlayabilir.

Konferansta;

  • Öğrencilerin danışmanları ile yazdıkları bildiriler kabul edilecektir,
  • Bildiriler genişletilmiş özet formatında olacaktır,
  • Seçilecek bildiriler, 6 sayfalık makale haline getirilerek akademik dergimizde yayınlanacaktır,
  • Konferansa bildiri göndermek ve dergi yayını ücretsizdir.

1 Haziran tarihine kadar MEKON 2021‘e bildiri gönderebilirsiniz.

Bildiri göndermek için tıklayınız.

Konferans hakkında bilgi ve destek almak için @mekonconference Telegram grubumuza katılabilir ve sorularınıza hızlı yanıt alabilirsiniz.

 

MEKON 2021

Comments are closed.

Close Search Window